MEDAPP - WZA podejmie decyzję o przeniesieniu notowań na rynek główny GPW

Dnia 27 czerwca 2019 r. WZA notowanej na NewConnect Spółki MedApp S.A., podejmie uchwałę rozpoczynającą proces przeniesienia notowań na rynek główny GPW. Akcjonariusze zakładają, że debiut Spółki nastąpi w 2020 r. W roku bieżącym spółka złoży prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego w związku z przeniesieniem notowań. Wejściu na główny rynek GPW nie będzie towarzyszyć emisja akcji. Celem spółki jest resplit akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2011 roku.

- Decyzja o przejściu na rynek główny jest konsekwencją naszych wcześniejszych zapowiedzi, ale również rozwoju spółki. Cieszy nas fakt, że znajdziemy się w gronie spółek z GPW. Pozwoli nam to dotrzeć do szerszego grona inwestorów, którzy już dzisiaj interesują się naszymi rozwiązaniami technologicznymi. – poinformował Mateusz Kierepka, prezes zarządu MedApp S.A.

MedApp to notowana na NewConnect spółka działająca w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie – telemedycynie. Produktem stworzonym i rozwijanym przez firmę jest analityczny system telemedyczny Carna Life, skierowany do pacjentów, lekarzy, placówek medycznych. System znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak: kardiologia, diabetologia, dietetyka, choroby cywilizacyjne oraz obrazowanie 3D/4D. MedApp planuje zdobywać globalne rynki, szczególnie USA.

MedApp S.A. współpracuje z Microsoft, w zakresie technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR) Microsoft HoloLens

źródło: InnerValue Investor Relations