KLABATER - Letnia ofensywa spółki

Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły – Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist. To jednak nie koniec działań zaplanowanych na II kwartał tego roku.

Gra Help Will Come Tomorrow zaliczyła udaną premierę w kwietniu tego roku. Na platformie Steam średnia ocen użytkowników to 81%, co stanowi najlepszy wynik wśród gier wydanych przez warszawską spółkę. Sukces jakościowy i sprzedażowy tego tytułu nie uszedł uwadze właścicielowi platformy Steam, firmie Valve. Klabater otrzymał propozycję uruchomienia prestiżowej usługi „Daily Deal” dla gry, która wystartuje dzisiaj, ok. godziny 19:00 polskiego czasu. Przez jeden dzień Help Will Come Tomorrow będzie dostępne ze zniżką -25%.

Kolejnym potwierdzeniem rynkowego statusu gry jest prestiżowy bundle Help Will Come Tomorrow z grą Dead in Vinland wydaną przez firmę Dear Villagers. Dead in Vinland to jedna z najciekawszych produkcji survivalowych, które pojawiły się na Steamie w ostatnich latach (premiera miała miejsce w kwietniu 2018 roku), gra stanowiła również jedną z inspiracji dla twórców Help Will Come Tomorrow. Obydwa tytuły będą odstępne w tzw. Ultimate Survival Bundle, z łączną zniżką w wysokości 15% (która sumuje się ze zniżką Daily Deal). Dla fanów gier survivalowych jest to duża atrakcja, obie łączy bardzo wiele jeśli chodzi o mechaniki i nacisk położony na relację między bohaterami.

źródło: Core PR