VABUN z nową umową partnerską

Notowana na rynku giełdowym NewConnect spółka Vabun S.A., której prezesem jest Radosław Majdan, w dniu 19 grudnia 2018 roku podpisała istotną umowę partnerską w zakresie świadczenia usług pośrednictwa i sprzedaży produktów marki Vabun. Umowa zawarto z firmą Sabras Trading Sp. z o.o. z Katowic.

Głównym celem współpracy z Sabras Trading będzie znaczące zwiększenie wolumenu sprzedaży produktów Vabun w sieciach handlowych oraz niezrzeszonych drogeriach i sklepach z kosmetykami na terenie całego kraju. tłumaczy Radosław Majdan Dodatkowo nasi nowi partnerzy zobowiązali się przygotować plan dystrybucji i sprzedaży towarów poza granice Polski.

Zgodnie z treścią opublikowanego komunikatu giełdowego nowy kontrahent spółki zobowiązał się m.in. do przeprowadzenia negocjacji handlowych, przygotowania nowych kanałów sprzedaży i znacznego rozszerzenia dystrybucji. Wszystkie te działania mają się odbyć z wykorzystaniem sprawdzonego portfolio kontrahentów firmy Sabras Trading.

W związku z podpisaną umową wspólnie ustaliliśmy cel sprzedażowy na 2019 rok. W efekcie działań naszego nowego partnera sprzedaż kosmetyków i perfum marki Vabun powinna wzrosnąć co najmniej o kwotę 500.000 zł netto. Jeśli wynik za 2019 rok przewyższymy ten poziom to firma Sabras Trading może liczyć na dodatkowe gratyfikacje kończy Majdan.

Vabun S.A. zajmuje się sprzedażą i dystrybucją kosmetyków i perfum dla mężczyzn i kobiet, sygnowanych marką Vabun. Receptury produktów są samodzielne opracowywane przez firmę i zlecane zewnętrznym podmiotom do produkcji. W czerwcu bieżącego roku spółka zadebiutowała na rynku NewConnect.

źródło: Vabun