VABUN ma umowę ramową z salonami mody Pako Lorente

Mimo wakacji nie zwalnia giełdowa spółka Vabun. Zarząd firmy, w osobie Radosława Majdana, poinformował, że 6 sierpnia br. zawarto umowę w zakresie świadczenia sprzedaży produktów marki Vabun ze spółką Pako Lorente Sp. J.

- Na mocy umowy ustaliliśmy zasady współpracy, której celem będzie zwiększenie wolumenu sprzedaży produktów naszej marki w salonach mody męskiej Pako Lorente wyjaśnia Radosław Majdan. - Ponadto Pako Lorente, wykorzystując własne doświadczenie, zobowiązało się do przygotowania planu ewentualnej dystrybucji i sprzedaży towarów poza granice Polski. - kończy prezes spółki.

Pako Lorente to polska marka w segmencie męskiej odzieży, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży. Firma posiada obecnie 58 salonów mody męskiej, w tym również na Słowacji oraz Ukrainie. W ramach ekspansji firma zamierza dodatkowo otworzyć do 100 wysp nowej marki Dots Socks, prowadzących sprzedaż na terenie centrów handlowych.

Zawarcie umowy formalizuje dotychczasową współpracę ze spółką, a jednocześnie rozwiązuje i zastępuje wszelkie inne dotychczasowe pisemne i ustne ustalenia i uzgodnienia, które tracą moc prawną.

Jednocześnie zarząd Vabun informuje, że strony umowy nie wykluczają wprowadzenia do oferty sprzedażowej w punktach Pako Lorente kolejnych produktów marki Vabun, w tym perfum i kosmetyków, które będą objęte najbliższym rebrandingiem.

Umowa ramowa zawarta z salonami Pako Lorente, to już trzecia znacząca umowa Vabuna w tym roku. W lutym giełdowa spółka informowała o nawiązaniu współpracy z ponad 300 punktami Drogerii Natura. Z kolei w lipcu br. zakomunikowano o umowie na współpracę z Lagardere Duty Free należącą do międzynarodowej grupy Lagardere Travel Retail (światowy pionier branży travel retail).

źródło: Vabun