JUJUBEE - „Take Off - The Flight Simulator” już jutro na PC/MAC

„Take Off – The Flight Simulator” to jedna z trzech gier produkcji Jujubee, które prezentowane były na zakończonych wczoraj poznańskich targach branżowych PGA. Już jutro zadebiutuje na komputerach PC/MAC.

Po dobrym przyjęciu tytułu przez użytkowników urządzeń mobilnych, przyszedł czas na komputery PC/MAC. Gra trafi na platformę Steam już jutro w cenie 6,99 EUR/USD. Wydawcą „Take Off – The Flight Simulator” jest astragon Entertainment, niemiecki partner Jujubee, dla którego katowickie studio realizuje już kolejną produkcję. – Liczymy że symulator lotów trafi w gusta graczy. Produkt jest dopracowany i zapewni dużą dawkę dobrej rozrywki- podkreśla Michał Stępień, prezes Jujubee.

Gracz będzie miał do wyboru ponad 20 różnych modeli samolotów i 50 zróżnicowanych misji od lotów turystycznych po misje ratunkowe. Będzie mógł m.in. założyć własną linię lotniczą i latać do 21 portów lotniczych na całym świecie w tym Nowego Jorku, Londynu czy Sydney. Wszystkie misje przeprowadzane są w realistycznie oddanych kabinach 3D.

Katowicki developer będzie partycypował we wpływach ze sprzedaży gry już od pierwszej sprzedanej kopii.

źródło: Strict Minds