EURO-TAX - Liczba umów podpisanych w Rumunii wzrosła we wrześniu o ponad 50%

Grupa Euro-Tax.pl, notowany na NewConnect lider polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą, podpisała we wrześniu łącznie ponad 1,5 tys. umów na zwrot podatku i pozyskanie zasiłków. W samej Rumunii liczba podpisanych umów na zwrot podatku wzrosła w ubiegłym miesiącu o ponad 50%.

Zarząd Grupy opublikował dziś pozytywne dane o podpisanych umowach we wrześniu. Liczba umów na zwrot podatku wyniosła 1 346 dla klientów z Polski i 156 dla klientów z Rumunii (we wrześniu 2016 r. było to odpowiednio 1 230 i 102 umowy). Euro-Tax.pl pomaga emigrantom zarobkowym także w kwestii pozyskania zasiłków - liczba podpisanych umów na tę usługę wyniosła we wrześniu 205 dla klientów z Polski oraz 10 dla klientów z Rumunii (rok wcześniej odpowiednio 199 i 36).

- Za nami bardzo udany miesiąc i kwartał. Cieszą nas coraz wyższe liczby obsługiwanych klientów w Rumunii - jesteśmy przekonani, że ta tendencja będzie się utrzymywać także w kolejnych kwartałach. Działając z korzyścią dla obu stron, staramy się zwiększać świadomość emigrantów zarobkowych na temat ich praw do otrzymania zasiłków i zwrotu części zapłaconych podatków – komentuje Adam Powiertowski, Prezes Zarządu Euro-Tax.pl.

W III kwartale Euro-Tax.pl podpisał w Polsce i Rumunii łącznie blisko 5 200 umów na zwrot podatku i pozyskanie zasiłków. To wynik o ponad 10% lepszy niż przed rokiem.

źródło: InnerValue Investor Relations